През септември 2020 г. ни предстоеше ремонт за саниране на стар панелен апартамент с три външни стени. Дейностите бяха свързани с ремонт и зидария наединия балкон и поставяне на топлоизолация на цялата площ (над 70 м2). Притърсенето на подходяща фирма в интернет исках извършването на услугите да се осъществи от един изпълнител, в рамките на един договор. Освен, че отговаряше натози критерий, фирма Ер-строй ремонти ЕООД ми допадна с добре разработения, подробен и информативен интернет-сайт, богатата гама услуги, които предлагат (вкл.топлоизолация и зидария), както и представените добри отзиви. Месец след направения избор, мога да кажа убедено, че е бил съвсем правилен! Само няколко часа след първия ми контакт с фирмата по телефона вече имах определен ден за оглед. Първоначалната оценка на състоянието и планът за ремонт бяха направени много внимателно, с отчитане на всички детайли и последователни стъпки. Две седмици след подписването на договора, работата стартира и всички планувани в офертата дейности бяха извършени в срок, при спазване на всички договорени условия. Фирмата разполага с отлични екипи за всяка една ремонтна дейност. Работата им се отличава с точност, експедитивност, педантична прецизност и професионализъм. В допълнение, момчетата от екипа на фирмата се отнасяха с много търпение и отзивчивост към всичките ми въпроси и допълнително възникнали предпочитания. Сценните си експертни съвети допринесоха изключително много за перфектниятехнически и естетически завършек на фасадата. С тях е удоволствие да се работи!Искрено се радвам, че избрах Ер-строй ремонти ЕООД и горещо препоръчвам услугите на фирмата на всички, които искат ремонтите на техния дом да се превърнат в осъществени идеи за функционалност, уют и красота. Сърдечни благодарности на инж. Николай Василев, винаги отзивчив и коректен, отговорно следящ за всеки детайл от изпълнение на договора, на Радослав Георгиев -чиито златни ръце преобразиха всеки сантиметър от излющените стени на 55-годишния апартамент, както и на всички момчета от техния екип! Желая им много здраве, късмети ползотворни бъдещи срещи. С уважение и благодарност, Гергана Василева ж.к. Гоце Делчев, София08.10.2020 г.